Getting Openmoko/cs

From Openmoko

Jump to: navigation, search


Pokud chceš používat Openmoko, můžeš si koupit Neo FreeRunner/cs nebo instalovat Openmoko na podporovaná zařízení. Pozor některý tento software je stále ve vývoji a ještě není určený k pravidelnému používání. Pro poučení co můžete a nemůžete dělat s konkrétním typem softwaru se prosím podívejte na stránku distribuce.

Get in touch pro více informací.

Nákup Neo FreeRunner

Pokus si koupíte Neo FreeRunner právě teď, bude předinstalováno Om 2008 . Nicméně, vždy můžete nainstalovat jinou distribuci.

Neo FreeRunner a příslušenství jsou prodávany mnoha distributory po celém světě. Některé nabídky obsahují slevu při hromadném nákupu. Mužeš ušetřit nějaké peníze, když se přidáš k hromadné koupi s lidmi ve svém okolí. Navíc můžeš najít levnější použitý v classifieds.

Instalace Openmoko do tvého mobilu

Můžeš také nainstalovat Openmoko do jiných mobilních zařízení. Seznam zařízeních na kterých běží Openmoko si můžete prosím prohlédnout na stránce podporovaná zařízení. Tyto zařízení pravděpodobně nebudou mít plnou podporu Openmoko a nenabízí žádnou funkčnost GSM při běhu Openmoko. Aktuálně tato wiki neobsahuje všechny informace o instalaci Openmoko na jiná zařízení. Jestli máš nějaké, prosím zděl je.

Personal tools